Domů Aktuality Nabídka pracovních míst

Nabídka pracovních míst

Staň se součástí našeho týmu!

Více než 370 zaměstnanců společnosti Kemper  pracuje každý den na tom, aby lidé, pracující v kovoprůmyslu měli příjemný a čistý vzduch na svých pracovištích. Přístup k našim zaměstnancům je rodinný a osobní. Rádi si tu tykáme.  Chceš podpořit náš tým – pošli svůj životopis! Těšíme se.

Iniciativní zájemci jsou kdykoliv vítáni. 

KEMPER spol. s r.o.
Pavla Hrstková
Pyšelská 393
CZ-257 21  Poříčí nad Sázavou

Tel.: +42 317 798 215
E-Mail: hrstkova@kemper.eu

Nabídka volných pracovních míst

Abychom zajistili kontinuální rostoucí nároky vznikající díky inovacím a rozvoji, hledáme neustále nové zaměstnance. Pokud máte zájem stát se členem dynamicky rostoucí společnosti, tak zašlete svůj životopis a motivační dopis na vypsanou pracovní pozici. Nabízíme angažovaným lidem zajímavé šance pro svůj profesní rozvoj.

Search Kemper.eu

Use the search box below to search for products, services and information on Kemper.eu.

Zavřít